BAHÇIVAN ve VİLLA ELEMANI

BAHÇIVAN MI ARIYORSUNUZ

Evinizin, villanızın, yalınızın bahçe düzenlemesi için bir bahçıvan ile anlaşma ihtiyacı duyduğunuzda size bu konuda yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Bu teklifimiz işyerinizin bahçesi için de geçerli. Bahçeli bir restoran, kafeterya, butik vb. işletiyorsanız peyzaj düzenlemesi yapabilecek bir profesyonel bahçıvan ile çalışmak için bize başvurabilirsiniz.

İhtiyaç duyduğunuz kişi bahçedeki çiçeklerin, bitkilerin ve ağaçların bakımıyla ilgilenecek; onları canlı ve sağlıklı tutacak biri ise de, bahçe süsleme sanatını bilen daha profesyonel bir kişiyse de bize başvurabilirsiniz. Zengin CV portföyümüzü gözden geçirip sizi istediğiniz niteliklere sahip bir bahçıvanla buluşturmamız uzun sürmeyecektir.

Günümüzün giderek betonlaşan dünyasında bahçeli bir evi olan kişiler şanslı sayılıyor. Bu durumda mekanınızın bahçesinin gerek ev halkının, gerekse konuklarınızın keyifli zamanlar geçireceği bir şekilde düzenlenmesini istersiniz. Ne zaman tecrübeli, işini severek yapan, referansları olan bir bahçıvana ihtiyacınız olursa hizmetinizde olduğumuzu belirtmek isteriz.

VİLLA PERSONELİ

Bir villanız, çiftlik eviniz veya yalınız varsa muhtemelen bazı internet sitelerinde veya gazetelerde “villa için evli çift aranıyor” şeklinde bir ilanınız da vardır veya olmuştur.

Bu tip büyük yaşama alanlarındaki işlerin organize edilmesi kolay değil ve sizin gibi pek çok kişi yatılı veya gündüzlü elemanlar ya da çiftler arıyor. Evli çiftlerin çok aranan bir alternatif olduğunu söyleyebiliriz. Birçok evde onların yatılı olarak kalabilecekleri bir bölüm ayrılıyor ve bayan eleman temizlik ve mutfak işleriyle meşgul olurken erkek de şoförlük, alışveriş, bahçe bakımı gibi konuları hallediyor. Tabii çiftin bunları üstlenecek kapasitede olması lazım.

Firmamız bu tip ihtiyaçlarınız için istediğiniz vasıflara sahip kişiler veya çiftler bulmanıza yardımcı olmak üzere kuruldu. Bize hangi yaş grubunda; hangi yetenek, ilgi ve vasıflara sahip kişi veya kişiler aradığınızı söyleyin; sizin için en iyisini bulmak üzere hemen çalışmaya başlayalım.

Villa için evli çift arıyorsanız size mekanınızı güvenerek emanet edebileceğiniz, görünüşü ve davranışları düzgün, saygılı, yemek hizmeti verebilen ve servis yapabilen, güler yüzlü, sorumluluk duygusuna sahip ve titiz insanlar gerekecek. Evin mahremiyetine saygı göstermek, sıkı ağızlı olmak, mekanın genel bakımıyla ilgilenmek, temizlik konusunda özenli olmak da böyle bir işi yapacak kişilerin sahip olması gereken vasıflar arasında.

Belki bahçe işlerinden, çiçek düzenlemesi , hayvan bakımından anlayan kişilere ihtiyacınız var. Belki de sizi istediğiniz saatte istediğiniz yere götürecek, bulunduğunuz yerden alacak, konuklarınızı karşılayıp evinize veya işyerinize getirecek çocuklarınızı okula bırakacak ve okuldan alacak iyi bir şoföre de ihtiyaç duyuyorsunuz. İhtiyaç listenizde bu maddelerin bir kısmı veya tamamı yer alıyor olabilir. Ne istediğinize karar verin ve ayrıntılı listenizi bize bildirmeniz yeterli; biz sizleri her yönüyle tatmin edecek kişiler veya Karı Koca Hizmetli bulmak için zaman kaybetmeden çalışmaya başlayacağız. Belki de o anda kadromuzda size en uygun elemanlar mevcut olacak ve hemen görüşmelere başlayabileceksiniz.

● evişlerinizde hijyenik titiz yardımcılar
● villalarınıza çocuksuz eşler
● çiftliklerinize yatılı sorunsuz aileler

HEMEN ARAYIN BİZE YAZIN