Hakkımızda

Firmamız 2010 yılında İstanbul'da hasta ve yaşlı bakıcılığı sektörüne giriş yapmıştır. Firmamız kurulduğu günden beri bünyesindeki tüm personelini sigortalı yaparak hasta bakıcısı, yaşlı bakıcısı ve ev işlerine personel ihtiyaçlarınız için eleman yetiştirmiştir.

Yetiştirilen personellerin disiplinli olması, saygılı olması, verilen görevi sorunsuz şekilde yerine getirmesi ve düzenli olarak eğitimlere katılarak kendini geliştirmesi bizim önceliğimizdir.

Personellerimiz ile İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye geneline hizmet vermek için hazırız. Hastalarınıza, yaşlılarınıza, ev işlerinize güvenilir şekilde personel sağlayabiliriz.

Personellerimiz sizlerin gözü arkada kalmayacak şekilde çalışmaktadır. Yakınlarınıza kendi yakınları gibi davranıp disiplinli ve güleryüzlü olmakla birlikte tüm ihtiyaçlarını karşılamakla yükümlü olduklarını bilirler. İlaçlarını zamanında verip hayati sağlık değerlerini sürekli kontrol etmektedirler. Acil bir durumda ilk yardım uygulayacak şekilde eğitilmiş olup böyle bir durumda soğukkanlılıkla gereken müdahaleyi yapabilirler.

Sizlerin değer verdiği kişiler, bizimde değerlerimizdir ve bunun bilincinde hareket etmekteyiz.