HASTA BAKICISI

Ailenizde özel bakıma ihtiyaç duyan hasta yakınlarınızın gerek evde gerekse hastane ortamında her türlü hizmetine cevap veriyoruz.

Dinamik, işinin ehli ve enerjik yerli bakıcı kadromuzda bulunan gerek bayan, gerekse erkek şartlarınıza ve ihtiyaçlarınıza en uygun olanları tespit ederek sizinle görüştürüyor ve gerekirse bunu, uygun bakıcı temin edene kadar defeatle tekraren yapıyoruz; ta ki siz içinize sinen biriyle karşılaşana kadar. Olur da devamlı olarak bakıma ihtiyacı olan yakınınızın etrafında olmak istersiniz ama şartlarınız buna izin vermiyorsa hasta bakıcı arayanlar için özenle tercih edilen bakıcı personellerimiz her zaman hizmetinizdedir.

YATILI HASTA BAKICI

Yatılı hasta bakıcı hizmeti, hasta bakıcı personelinin “yatılı” olarak hizmet verdiği bir bakıcılık işidir. Bu hizmet özellikle de yoğun ve sürekli olarak bakımı gereken bir hasta için tercih edilmeye uygun bir hizmettir.

Hem gün içerisinde hem de gece boyunca, hastamızın ihtiyaçlarının karşılanması, her an ulaşabileceği, güvenilir bir yardımcı kişinin olması, hem hastamız için hem de hasta yakınlarımızın hastanın güvenliği, sağlığı konusunda rahat hissedebilmeleri için önemli bir hizmettir.

Neden Yatılı Hasta Bakıcı Hizmeti Tercih Edilmelidir?

 • Yatılı hasta bakıcı gece, gündüz günün her saati hastamızın sağlık ve ihtiyaç durumu ile sürekli takip halindedir.
 • Standart bir hasta bakım hizmeti için genel olarak gün içerisinde bir kaç saat belirlenir. Ancak yatılı hasta bakıcı hizmeti için “saat belirleme” durumu söz konusu değildir. Nitekim bakıcı personel hastamızın yaşam alanında kendisine sağlanacak bir oda da kalacak ve sürekli olarak hastamız ile ilgilenecektir.
 • Yatılı hasta bakıcının ne kadar güvenilir bir personel olduğunu daha iyi bir şekilde anlayabilirsiniz. Bunun için gün boyunca vaktiniz var.
 • Yoğun bakım gerektiren, ani acil müdahale gerektirebilen hastalık türleri için yatılı hasta bakıcı hizmeti son derece önemlidir.
 • Yatılı hasta bakıcısı haftanın 6 günü 24 saat hastasıyla beraber yaşarken, haftada bir gün 24 saat izin kullanmaktadır

Tüm bu maddeler ve daha da fazlası, hastamızın daha sağlıklı olmasını sağlayacak; temel ihtiyaçlarını giderebileceği ve her an iletişim kurabileceği profesyonel, samimi ve güvenilir bir yardımcı için yatılı hasa bakıcı hizmeti önemlidir.

GÜNDÜZLÜ HASTA BAKICI

Gündüzlü hasta bakıcı hizmeti, bakıma ihtiyaç duyan hastalar için sağlanan profesyonel bir hizmettir. Hasta bakıcı hastanın ihtiyaçlarını en iyi bir şekilde karşılamakla görevlidir.

Gündüzlü hasta bakıcısı seçimi yaparken pek çok kritere dikkat etmek gerekiyor. Öncelikli olarak tercih edeceğiniz personelin gerçekten güvenilir olması ve beklentilerinizi karşılayacak bir hizmet anlayışını benimsemiş olması gerekmektedir. Bu anlamda işini bilen, disiplinli personel seçimi yapmak adına doğru bir firmayı tercih etmek son derece önemlidir.

Gündüzlü hasta bakıcı neler yapar

 • Hastamızın özel ve temel ihtiyaçlarının düzenli olarak karşılanması,
 • Hastamızın sağlık durumu ile ilgili doktor tarafından belirtilmiş ilaç, yürüyüş v.b gerekliliklerin şartlar dahilinde, doktorun belirlediği kriterler dahilinde düzenli olarak gerçekleştirilmesi,
 • Hastamızın yaşadığı alan, oda, ev içerisinin temiz ve hijyenik olmasının sağlanması,
 • Hastamızın duygusal durumunu da göz önünde bulunduran bir yaklaşımda bulunması,
 • Tecrübeli Personel
 • Firma Bünyesinde
 • Bilgi ve Destek
 • Yabancı Yatılı Bakıcı Hizmeti 

  Hasta Bakıcıları

  Yaşlı Bakıcıları

  Felçli Hastaya Yatılı Bakıcıları

  Yatalak Hasta Bakıcıları

  Hastanede 24 Saat Refakatçı Hizmeti
  Yoğun Bakım Hemşiresi Evde veya Hastanede
  Anne ve Babalarınıza Yatılı Şevkatli Can Yoldaşı
  Alzaymır, Demans, Parkinson, Şizofren,Hastasına Bakıcı

  Panikatak, Paranoyak Hastaya Bakıcı

  Erkek hastanıza erkek bakıcı

  Bayan Hastanıza Bayan bakıcı

  ( Bay veya Bayan Hasta Ayırt Edilmemektedir )

  Bakıcı Hizmeti Personellerimiz Tarafından Evinize Kadar Getirip Bir Kaç Aday Sunup Uygun Gördüğünüz Adayı Hemen Başlata Bilmekteyiz.

HEMEN ARAYIN BİZE YAZIN